Допоможи своєму серцю!

В основі всіх найавторитетніших рекомендацій по лікуванню поширених захворювань серця і судин – гіпертонії, ішемії, стенокардії, атеросклерозу – лежить найважливіша, правильна, базова рекомендація, на яку, як правило, ніхто не звертає уваги – зміна способу життя. Згадайте свій останній візит до лікаря. Що він Вам повторює раз за разом, як дятел? Що треба більше рухатися, гуляти на свіжому повітрі, не нервувати, схуднути, правильно харчуватися, позбутися шкідливих звичок, знайти приводи для радості і пошукати можливості нормалізувати сон.... А ви? А ви традиційно пропускаєте все це повз вуха, як марну «фонову» інформацію, зосередившись на таблетках, які вам виписують. А разом з тим, ефективність таблеток безпосередньо залежить від того, наскільки ви виконуєте першу і найважливішу рекомендацію – постаратися змінити свій спосіб життя в кращий бік. Навіть невеликі кроки в цьому, безсумнівно, правильному напрямку принесуть користь вашому здоров'ю. Давайте розбиратися.

1. Схуднути, більше рухатися, правильно харчуватися. Це навіщо? А тому, що зайва вага істотно підвищує навантаження на серце і судини. Гіпертонія зустрічається у людей із зайвою вагою у три рази частіше, ніж у худих. І, звичайно, від зайвої ваги страждають суглоби. Зайва вага і пов'язані з нею проблеми призводять до зниження чутливості тканин до інсуліну, внаслідок чого організм працює на знос, виробляючи цей гормон, оскільки вважає його кількість недостатньою. В результаті ресурси виснажуються, і все це закінчується діабетом. У людей із зайвою вагою діабет розвивається у 10 (!) разів частіше, ніж у худих. А діабет – це пряма дорога до проблем з судинами, нирками, зором, трофічних виразок та інших жахливих наслідків. Все це призводить до того, що тривалість життя у повних менше, ніж у тих, хто не має зайвої ваги. Отже, хочете жити довго і щасливо – схудніть!

2. Позбутися від шкідливих звичок. Ця рекомендація, напевно, ігнорується найчастіше. Адже, якщо ви не п'єте і не курите, то вона вас не стосується. Якщо ви палите або приймаєте алкоголь, але, з вашої точки зору, нечасто, то, швидше за все, знову ж таки, з вашої точки зору, це не може бути настільки шкідливо, як про це говорять. Ну, а якщо ви курите все своє життя і досі нічого не сталося, то ніякі «лякачки», пов'язані зі шкідливими звичками, до вас не мають відношення. До того ж, якщо кинути курити, то можна ще і розтовстіти, чи не так? Звичайно, не так! Жінка, що палить, вмирає в середньому майже на 10 років раніше, ніж та, що не курить, при інших рівних умовах, і середній вік, у якому трапляються інфаркти, у жінок, що палять, на 14 років нижче, ніж у некурців. Крім того, куріння прискорює старіння організму. Позбавляйтеся від шкідливих звичок – і будьте здорові і красиві!

3. Не нервувати. Складно, звичайно, але можливо! Адже негативний вплив гормонів стресу на організм призводить до підвищення тиску, спазму судин, проблем зі сном, головного болю та інших непотрібних наслідків.

4. Постаратися повернути собі здоровий сон. Теж завдання не з легких, але немає нічого неможливого. Не переїдайте перед сном; намагайтеся не вживати тонізуючих напоїв у другій половині дня; максимально перенесіть діяльність, пов'язану з підвищеними розумовими і фізичними навантаженнями, на першу половину дня; намагайтеся не збивати «внутрішній годинник», тобто спати тільки тоді, коли темно, оскільки саме в темний час доби виробляється «гормон сну» – мелатонін; намагайтеся додавати у своє життя більше приводів для радості, адже у нашому організмі попередником мелатоніну є «гормон радості» – серотонін, і при дефіциті одного виникає й дефіцит іншого.

І якщо виконання перших двох пунктів залежить цілком від вас і вашого бажання бути здоровою й активною людиною, то у боротьбі зі стресом, тривогою і проблемами зі сном може допомогти двокомпонентний рослинний препарат Персен® Кардіо. Один з його компонентів– екстракт пасифлори – вдень допомагає заспокоїтися, знизити рівень тривоги і стресу, а вночі – поліпшити якість сну, при цьому не викликаючи денної сонливості. Є міжнародні дослідження, в яких вивчалася дія екстракту пасифлори при порушеннях сну. Виявилося, що прийом екстракту пасифлори зменшує кількість нічних пробуджень і подовжує «повільну» фазу сну, коли ваш мозок дійсно відпочиває. Другий, дуже корисний для вашого серця і судин, компонент Персену ® Кардіо екстракт глоду. Загальновідомий його кардіотонічний і кардіопротективний ефект – глід допомагає вашому серцю працювати. А крім того, ряд досліджень довів наявність в екстракті глоду таких корисних для серця і судин властивостей, як зниження рівня глюкози і «шкідливого» холестерину у крові.

Ознайомитися з інструкцією для медичного застосування європейського лікарського препарату Персен® Кардіо тут

За більш детальною інформацією щодо складу та ефекту лікарських рослин перейдіть по вказаному нижче посиланню
https://www.pharmencyclopedia.com.ua/Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я

Є протипоказання. Перед застосуванням ознайомтеся з зареєстрованою инструкцією для медичного застосування та проконсультуйтеся з лікарем.
Реклама лікарського засобу Персен® Кардіо (Р.П. №UA/2838/02/01 від 18.02.2015)

Товариство з обмеженою відповідальністю «Алвоген Україна» Україна, 02660, м. Київ, Броварський проспект 5И Тел.: 044 517 75 00, 044 517 18 08, 044 517 23 29

x