Спокій, здоровий сон і довіра до лікаря – запорука успішного лікування хвороб серця

В ході одного з соціологічних досліджень 2016 року з'ясувалося, що 7 з 10-ти пацієнтів після прийомі у лікаря незадоволені результатами візиту. Автори дослідження пов'язують це з низьким рівнем довіри. Тобто, результативність роботи лікаря, і, як наслідок, ефективність лікування багато в чому залежить від того, наскільки ви готові слухати лікаря і довіряти йому. Причому, процес цей обопільний. Доктор слухає вас і на підставі своїх знань і досвіду підбирає лікування, а ви слухаєте доктора і погоджуєтеся дотримуватися його призначень і слідувати рекомендаціям. Такий собі ідеальний консенсус. А тепер подивимось на цю ситуацію з урахуванням реальних обставин. Про професійну підготовку лікарів написано багато. І сьогодні не про це. Сьогодні поговоримо про нас з вами – пацієнтів, і про те, як нас бачить лікар.

Всі ми – люди, зі своїми особливостями, перевагами і недоліками, а наявність кардіологічного захворювання не покращує ні емоційний, ні психічний, ні фізичний стан. Статистика говорить, що до 80% пацієнтів на прийомі у лікаря мають поряд, наприклад, з гіпертонічною хворобою, такі розлади, як тривогу, різні фобії, неврози, депресію, іпохондрію, безсоння та інші. Ви нервуєте, погано спите, втомлюєтеся, час від часу гучно висловлюєте невдоволення, в тому числі, своїм здоров'ям, або навпаки, замикається у собі і не проявляєте інтересу до життя. І це можна зрозуміти – людина хвора, причому захворювання дуже серйозне, це відчутно порушує звичний плин життя і є сильним стресовим фактором. А крім того, є побічна дія лікарських препаратів, які часто самі по собі змушують пацієнта нервувати або заважають нормальному сну.

І ось цей нервовий пацієнт, який погано виспався, приходить на прийом до лікаря. Готовий лікар прийняти і зрозуміти пацієнта з усіма його страхами і розладами? Чи готовий пацієнт довіритися лікарю? Судячи зі статистики – в більшості випадків ні. А якщо немає довіри до лікаря, то немає й віри в ефективність призначеного лікування, а тому можна пропустити прийом в якийсь із днів, або взагалі так і не почати лікування через страх побічних явищ, або приймати прописаний препарат у меншій дозі, або відмінити собі призначені лікарем препарати через якийсь час після початку лікування, тому що, наприклад, болить голова чи погано спиться. Але про який результат тоді може йти мова? Давайте почнемо з себе і для початку припинимо нервувати і спробуємо виспатися.

Легше сказати, ніж зробити, але ж від цього залежить успіх лікування, тому треба! У цьому може допомогти комбінований рослинний препарат Персен® Кардіо, один з компонентів якого – екстракт трави пасифлори – якраз має потрібну нам дію: заспокоює, усуває тривогу і неспокій, знижує рівень зайвого нервового напруження в денний час і покращує якість нічного сну, не викликаючи денної сонливості. До того ж, є цікаве доклінічне дослідження польських вчених 2016 року, яке показало поліпшення пам'яті при тривалому прийомі екстракту пасифлори – щоправда, поки на тваринах. Але тема, безсумнівно, цікава для подальших досліджень цього ефекту. Другий компонент Персена® Кардіоекстракт глоду – захищає ваше серце і знижує навантаження на нього.

Заспокойтеся, виспіться – і світ постане трохи яскравішим. Візьміть посмішку і гарний настрій на прийом до лікаря. Станьте з ним союзниками, адже в кінцевому підсумку у вас спільна мета – ваше здоров'я.

Ознайомитися з інструкцією для медичного застосування європейського лікарського препарату Персен® Кардіо тут

За більш детальною інформацією щодо складу та ефекту лікарських рослин перейдіть по вказаному нижче посиланню
https://www.pharmencyclopedia.com.ua/Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я

Є протипоказання. Перед застосуванням ознайомтеся з зареєстрованою инструкцією для медичного застосування та проконсультуйтеся з лікарем.
Реклама лікарського засобу Персен® Кардіо (Р.П. №UA/2838/02/01 від 18.02.2015)

Товариство з обмеженою відповідальністю «Алвоген Україна» Україна, 02660, м. Київ, Броварський проспект 5И Тел.: 044 517 75 00, 044 517 18 08, 044 517 23 29

x