Що серце заспокоїть

Глід відомий багатьом «сердечникам» своїми корисними кардіотонічними і кардіопротективними властивостями. Екстракт глоду посилює скоротливість серцевого м'яза, посилює кровообіг в судинах, що живлять серцевий м'яз і головний мозок. Крім того, останні дослідження свідчать про те, що екстракт глоду зменшує кількість шкідливого холестерину в крові, а також сприяє зниженню рівня глюкози.

Відомо, що підвищений рівень «шкідливого» холестерину може призвести до відкладення його на внутрішній стінці судини, що збільшує вірогідність інсульту та інфаркту. З віком зростає ризик розвитку цукрового діабету другого типу (інсулінонезалежного), а крім того, факторами ризику є також ожиріння і недостатня фізична активність. Погляньте критично на себе: може, пора відвідати терапевта і здати кров на цукор? Також згадайте про корисні цукрознижувальні властивості екстракту глоду, який сприяє незначному зниженню артеріального тиску. Все це робить глід надійним помічником у лікуванні гіпертонії, атеросклерозу і стенокардії. Питання тільки в «правильному» глоду і правильному дозуванні.

Персен® Кардіо – європейський рослинний лікарський препарат, в кожній капсулі якого міститься 160 мг нативного екстракту листя і квіток глоду і 200 мг екстракту пасифлори. Завдяки своєму природному складу, Персен® Кардіо допомагає вашому серцю і судинам працювати, заспокоює вдень і покращує сон вночі.

Ознайомитися з інструкцією для медичного застосування європейського лікарського препарату Персен® Кардіо тут

За більш детальною інформацією щодо складу та ефекту лікарських рослин перейдіть по вказаному нижче посиланню
https://www.pharmencyclopedia.com.ua/Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я

Є протипоказання. Перед застосуванням ознайомтеся з зареєстрованою инструкцією для медичного застосування та проконсультуйтеся з лікарем.
Реклама лікарського засобу Персен® Кардіо (Р.П. №UA/2838/02/01 від 18.02.2015)

Товариство з обмеженою відповідальністю «Алвоген Україна» Україна, 02660, м. Київ, Броварський проспект 5И Тел.: 044 517 75 00, 044 517 18 08, 044 517 23 29

x